Porsche on Track, Стамбул. Квітень

Porsche on Track – це серія виняткових тест-драйвів та чудова можливість для протестувати весь актуальний модельний ряд Porsche в безпечних та комфортних умовах на одних з найзахоплюючих трасах світу.

Захід покликаний презентувати особливості кожної моделі на різних секціях треку та ідеально підходить для першого знайомства з модельним рядом Porsche.  

На вас чекає вражаюча лінійка автомобілів Porsche, а запропоновані програми водіння дадуть можливість здобути унікальний досвід керування за кермом автомобілів Porsche у супроводі професійних інструкторів.

Центр водійської майстерності Porsche, розташований безпосередньо на треку, дає змогу гостям дізнатися більше про історії бренду Porsche, зробити конфігурацію автомобіля, відпочити у зоні ресторану або лаунж-зоні протягом насиченого тестового дня. Оглядові місця просто неба з видом на лінію старту та фінішу запрошують вас відчути неперевершену атмосферу гоночного треку разом із Porsche.

Вартість участі: 30 384,50 гривень.*

У вартість входить:

  • Тест-драйв
  • Проживання (2 ночі)
  • Груповий трансфер до/з готелю
  • Харчування

 

* Вартість є актуальною на 25.01.2019 року та розрахована по курсу на www.winner.ua по стану на 25.01.2019 року. Будь ласка, уточнюйте вартість у "Порше Центр Київ Аеропорт".

Дати проведення: 05.04.2019 - 07.04.2019
Залишилось: 0 місць

Відгуки

Порожній список

Залишити відгук

Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле